אודותינו


סטודיו לאה דוקס הוקם בשנת 1990 ביהוד. מאז ואילך הסטודיו מוביל את תרבות הכושר ואמנות המחול ביהוד, בקעת אונו והסביבה.
2Flow הינו סניף נוסף הממוקם בלב קריית הסביונים ביהוד, בו קיים מכון פילאטיס מכשירים מתקדם וחדשני ופעילויות מגוונות החל מגיל 6 חודשים והלאה. 

במרוצת השנים רקם הסטודיו עור וגידים, התפתח והתעצם, נבנתה מערכת שעות גדושה ומלאה במגוון סגנונות ולכל הרמות, למבוגרים או ילדים, לרמה חובבנית או מקצועית, לאנשים אקטיביים או פסיביים. הכול ברמה המקצועית ביותר ועם נבחרת של כ- 20 מדריכים בעלי תעודת הסמכה נסיון ושם מוכר בארץ ובעולם. 

את הרשת מנהלות לאה דוקס ועדי דוקס הראל .
לאה דוקס - בעלת תואר ראשון B.ED בחינוך גופני, בוגרת וינגייט, מעל 30 שנות ניסיון בלימוד שיעורי אירובי, עיצוב וחיטוב הגוף,פילאטיס רצפה ופילאטיס מכשירים. לאה דוקס פיתחה שיטה ייחודית ובלעדית לחיטוב הגוף והצרת היקפים הרווחת ברשת.
עדי דוקס הראל - בעלת תואר ראשון BPT, פיזיותרפיסטית מוסמכת, התמחתה בפציעות ספורט ובבית לווינשטיין, רקדנית, כוריאוגרפית ומדריכת פילאטיס רצפה, מכשירים, עיצוב, חיטוב ואירובי. 

כל זאת בנוסף לניסיון והמקצועיות של הרשת גרמו למספר גדול של אנשים בכל הגילאים ובכל הרמות להגיע לסטודיו למען מטרה משותפת של פעילות גופנית כזו או אחרת. הסטודיו מספק מענה לכל אחד ואחת הן אם המטרה היא חיטוב הגוף או הישגיות מקצועית והן אם המטרה היא פעילות חובבנית לשעות הפנאי. 

מתוך אהבה לילדים והביקוש הרב באזור בקעת אונו בה גרות משפחות צעירות רבות, לאה ועדי הקימו בשנת 2008 את מרכז שלבים - הריון הורים וילדים. שלבים הוקם עבור תינוקות, ילדים והורים, בכדי ללוות אותם לאורך הדרך המרגשת והמפותלת בה כולנו עוברים. שלבים כאן כדי ליצור מקום חם, נעים ומקבל. מקום בו יוכלו כל אחת ואחד - ביחד ולחוד - ללמוד, לבלות, לשחק, להיפגש, להירגע... ולהנות. שלבים פוגש ומלווה את ההורים והילדים בתקופות המשמעותיות ביותר בחיים: בהריון בלידה ובהורות והינו מקום בו מבוגרים וילדים מבלים יחד... נשמח להיות לכם לעזר ולענות על כל שאלה 
03-6325718 2Flow
מרכז שלבים - הריון הורים וילדים: 03-6325640
כל הזכויות שמורות  © סטודיו לאה דוקס 
בניית אתרים
בניית אתרים